Narozeniny se blíží!

21.12.2019 0 Comments

Manžel, vaše nejmilejší a nejbližší osoba, která vás vždy podporuje. Ve společném soužití si libujete a ráda byste pro něj udělala první poslední. Zvlášť když se blíží jeho narozeniny, cože dokonce kulatiny? Chce to něco originálního, co na sebe nenechá jen tak zapomenout. Jak tedy správně vybrat ten nejlepší dárek pro manžela?

Způsobů a taktik je samozřejmě spousta, ale občas když vybíráme dárek, zjistíme, že náš milovaný už snad vše co by si přál vlastní, a pokud ne danou věc by si raději vybral sám. Nastává menší problém! Jasná věc, na narozeniny objednat nebo upéct dort z lásky, koupit lahev dobrého vína, pozvat kamarády, ale co dál?
nakrájený sýr

Občas se stane, že když chceme být s našimi dárky originální, skončí to spíše trapasem. Proto originální ano, přehnaní ne! Třeba v určitém věku není vhodné svému manželovi dát před přáteli dárek, ve kterém jsou erotické pomůcky či balíček plný kondomů. V patnácti to vtipné bylo, ve třiceti se místo smíchu dočkáte spíše pohrdavých a vyhýbavých pohledů. Každému muži polichotí, když zvýrazníte jeho charakteristickou mužskou vlastnost – sílu! A co si budeme nalhávat, každý váš protějšek miluje dobré jídlo a pití, jako asi každý. Jde vůbec tyto dvě věci skloubit dohromady, bez toho abychom ho vyslali na lov?
talíř plný masa

Odpověď je snadná, dejte šanci originálnímu dárku pro silné muže. Jedná se o krabici plnou lahůdek, dle vašich představ a hlavně přání vašeho miláčka. Kombinací v nabídce najdete dokonce několik a určitě i vás nějaká nadchne. Vtip je v tom, že tento box plný delikates a dobrého pití je dřevěný a pořádně pevný, aby se do něj váš milovaný dostal, nejspíše bude muset použít nářadí a hlavně trochu hrubé slapské síly, což mu rozhodně zvedne sebevědomí a účastníky oslavy velmi pobaví. Po otevření vlastníma rukama si už může užívat vámi pečlivě vybraných delikates.