Veterinární služba jako pro lidi

15.11.2016 0 Comments

Jen málokdo z nás dokáže být lhostejný k utrpení zvířat. Naopak skoro v každé domácnosti najdeme  jednoho i více mazlíčků a je jedno, má-li srst, peří nebo šupiny. Mít zvíře je radost a potěšení. Obohacuje náš život, dává mu smysl a přibližuje nás k přírodě.

Všichni v sobě máme zakotvený smysl pro pomoc všem svým i opuštěným zvířatům a zvířatům v nouzi. Proto dokážeme ocenit veterinární péči o zvířata, nejmodernější diagnostické a vyšetřovací přístroje, laboratoře a veškerý um a obětavost našich veterinárních lékařů.
 operace kočky
VETERINÁRNÍ POHOTOVOST
Službu veterinárního lékaře zajišťují všechnyveterinární kliniky. I někteří soukromí lékaři drží noční pohotovost na mobilním čísle, které předávají svým klientům. Vztah ke zvířatům je na prvním místě pro každého zvířecího doktora a ten správný Vás nikdy neodmítne ani v nočních hodinách. Každý z nich si umí představit, co prožívá milující majitel svého zvířátka, když jej postihne akutní onemocnění nebo úraz.

Veterinární nemocnice nemají noční provoz nijak omezen. K dispozici je neustále operační sál a veškeré vybavení pro akutní příjem Vašeho zvířecího miláčka. Každý zodpovědný majitel by měl mít vždy po ruce telefonní číslo veterinární pohotovosti, která působí v každém městě.
 pes u veterináře
VETERINÁRNÍ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
To, že si váží naše společnost zvířat a je jim připravena poskytnout stejnou pomoc jako lidem, dokazuje existence zdravotnické záchranné služby pro zvířata. Najdeme zde stejný dispečink jako na záchranné službě pro lidi, na kterém je cílenými dotazy zvolen co nejrychlejší postup, vedoucí k záchraně čtyřnohého přítele.

Co zajišťuje Pet emergency:

·         akutní i neakutní výjezdy
·         plánované převozy na ošetření, převazy, kontrolu po operaci
·         výjezdy s lékařem do bytu
·         převozy pacientů bez majitele
·         výjezd k divoce žijícímu zvířeti
·         odchyt zvířat
·         eutanasii v domácím prostředí
·         pietní služby