Weby pro milovníky všeho tajemného

5.8.2017 0 Comments

Na internetu si každý přijde na své, včetně milovníků záhad, sci-fi, konspiračních teorií a UFO. Zde jsou některé zajímavé, weby, většinou v angličtině, které to se svým obsahem myslí vážně i nevážně.
·         News of future
Není nad seriózní zpravodajský portál. Tenhle je však trochu zvláštní. Zprávy se zde totiž datují od roku 2020 dál. Povedený vtip, nebo fundovaný pohled do budoucnosti? Posuďte sami.
světla v New Yorku
·         Secret technology
Na tomhle webu najdete všechno, co vás napadne, když se řekne „konspirační teorie“: supertajné vojenské vybavení a zbraně, spiknutí světových vlád, smrtící epidemie a další.
·         Anomalies-unlimited
Podobný obsah má tento web, který je rájem všech alternativních názorů a nepodložených informací. Tvůrci webu netvrdí, že je to všechno stoprocentní pravda, ale nechávají na čtenáři, aby si udělal svůj vlastní názor.
údiv u laptopu
·         Klub psychotroniky a UFO
Web, který rozebírá mimo jiné únosy lidí mimozemšťany a jejich následky. Najdete tu kromě spousty informací také kontakty, kam se můžete obrátit, pokud máte s únosem vlastní zkušenost.
·         UFO cz
Pokud věříte na návštěvy mimozemšťanů, můžete se podělit o své názory a napsat na tenhle web článek.
létající talíř na obloze
·         Jedenácté září
Událost, která přitahuje konspirační teoretiky jako magnet.
Na oficiálních webech a v mainstreamových médiích najdete klasický výklad, že dvě letadla unesená teroristy nabourala rychle za sebou do dvou věží Světového obchodního centra, které se následně zřítily. Z konspiračních teorií se však postupně staly důkazy podložené verze, takže dnes je opravdu těžké dohledat se „pravdy“.
Na YouTube najdete spousty a spousty videí, které nahrávají oficiálním i neoficiálním verzím, ale i krajně konspirační teorie.
·         Spiritual research foundation
Alternativní přístupy k medicíně a duševnímu i fyzickému zdraví člověka najdete na webu, který vám třeba i napoví, co vás čeká po smrti.
·         SCP Foundation
Zde se dozvíte, že nevládní a tajná organizace SCP Foundation chrání lidstvo proti tajemným hrozbám ukrývajícím se v temnotách, aby běžní smrtelníci mohli nerušeně žít své životy…